Послуги

ремонт пк

Ремонт ПК и ноутбуків

Ксерокс документов і фото

накопитель

Відновлення інформації

Віддалене адмінвстрування

SEO просування сайтів

Ремонт та апгрейд ПК/ноутбуків

Підбір комплектуючих, відновлення працездатності пристроїв

Поліпшення продуктивності

Прискорення роботи старих ПК та ноутбуків за рахунок більш продуктивних комплектуючих у випадках, коли це економічно доцільно.

Відновлення роботи ПК

Ремонт чи заміна збійних комплектуючих на нові або б/в, але у відмінному стані (на вибір клієнта) для відновлення працездатності ПК чи ноутбука замовника.

Чищення, змащення систем охолодження

Очищення кулерів (вентиляторів), радіаторів систем повітряного та водяного охолодження від пили та інших забруднень (комахи та ін.), заміна термоінтерфейсу (термопасти). Мастило кулерів (за умови економічної рентабельності).

разборка ноутбука
Сео продвижение сайтов

SEO просування сайтів під ключ

Пошукова оптимізація сайтів будь-якого обсягу та тематики згідно з алгоритмами ранжування пошукових систем. Якісний результат завдяки більш ніж 11-річному досвіду на ринку

Аудит сайтів

Проведемо якісну перевірку вашого сайту за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення на наявність технічних проблем та поточного рівня оптимізації.

Комплексне просування

У команді є перевірені часом та проектами програмісти, копірайтери, директологи для досягнення бажаного результату за мінімально можливі терміни.

Розробка сайту

Надаємо послуги з розробки дизайну, редизайну сайтів будь-якої складності.

Друк фото та документів

Друк документів та фотографій з будь-яких носіїв (флешки, CD/DVD диски, viber та ін.) відмінної якості та в найкоротший термін

Ксерокопія

Робимо ксерокопії кольорових та чорно білих документів як на лазерному, так і на струменевому принтері.

Фотодрук

Друк фото будь-яких розмірів на професійному фотопринтері, використовується світлостійке чорнило.

Тиражування документів

Друк будь-якого обсягу документації як лазерний так і струминний, з будь-яких носіїв.

фотопечать

Відгуки про нас

Відгуки клієнтів:

Заказывал аудит сайта, сделали быстро, очень подробно описали что необходимо сделать в первую очередь, результатом доволен.

Александр

Киев

Заказал сео продвижение сайта – сначала были сомнения, но спустя  пол года, результатом доволен, главное внедрять что просят))

Артем

Житомир

Заказывала печать фоток через интернет  с доставкой, сделали очень качественно, еще и поправили огрехи на некоторых снимках. Буду заказывать еще)

Таня

Луцк

Уже более 2 лет заправляем картриджи в данной компании, качество и цены пока радуют ровно как и скорость заправки, иногда большого количества

Олег

Житомир

Выключался ноутбук по непонятной причине, ребята провели диагностику,  оказалось нужно было почистить – сделали в тот же день, рекомендую!

Славик

Житомир

Спасибо за помощь в адаптации сотрудников к удаленной работе, очень подробно объяснили, настроили, обучили. Сотрудничеством довольна.

Алина

Киев

Залишились питання?

Адреса

м. Житомир

ул. Київська 77

 

Режим роботи

ПН-СБ – 08:00-21:00

Телефонуйте:

+380930916999