Ксерокопія в Житомирі

Кольорове та чорно біле копіювання/тиражування документів та фото за доступними цінами

Кольоровий и ч/б ксерокс

Якісна ксерокопія фотографій та документів швидко та у зазначений термін – основне завдання наших фахівців, з яким вони справляються успішно, про що свідчать відгуки задоволених клієнтів, які скористалися нашими послугами.

Телефонуйте:

+380930916999

+380684093192

до 21.00, без вихідних!

Формат ксерокопій: А3, А4, А5( 13*18), 10*15

Лазерна та струменева технологія друку

Термін виконання замовлення від 5 хвилин

Тільки якісні матеріали (папір, тонер, світлостійке чорнило)

Ксерокс А4

Друкарня порадує Вас конкурентоспроможними цінами, високою якістю копій зображень та документів, сучасним обладнанням, швидкими термінами виконання завдань.

Якщо Вам потрібно зробити копії паспорта, квитанції про оплату державного мита, копії документів для подання до ВНЗ тощо, звертайтесь до нашої друкарні. Ми зробимо це швидко та якісно.

Щоб замовити послуги ксерокопії документів та фотографій, необхідно зв’язатися з нами за номером телефону, відвідати наш офіс або написати нам на пошту. Для клієнтів, яким потрібно надрукувати велику кількість копій, ми надаємо знижки.

 

Скільки коштує ксерокопія документів та фотографій?

Ціна ксерокопії залежить від типу документа, виду друку та кольору. Ціна кольорової ксерокопії відрізняється від вартості чорно-білої.

Зробити у нас ксерокопію документів та фотографій можна за розцінками, вказаними в таблиці нижче.

Періодично державним установам та приватним особам потрібна ксерокопія документів у форматі А4. Дублікати потрібні для різних цілей – подання судових позовів, оформлення банківських карток, трудових договорів, соціальної допомоги тощо. У зв’язку з цим послуги копіювання документів і фотографій на даний момент є одними з найбільш популярних.

Ксерокопіювання – найбільш швидкий метод виготовлення копій документів у форматі А4 у чорно-білому або кольоровому форматі з використанням спеціального обладнання. Ксерокопію документів можна робити як в одному екземплярі, так і у величезній кількості у кольоровому або чорно-білому форматі. Процес ксерокопіювання супроводжується високоякісним зображенням та швидкістю друку, тому він має великий попит.
Послуги ксерокопії мають виконуватися швидко та якісно. Наша друкарня піклується про потреби клієнтів, тому роздрук документів та фотографій проводиться оперативно та в бездоганній якості.

Ми використовуємо сучасне обладнання, завдяки якому клієнти отримують готові копії та роздруковані документи за лічені хвилини. Ми працюємо з форматами паперу А4, при цьому пропонуємо клієнтам найбільш якісний цифровий друк та ксерокопію.

Переваги замовлення ксерокопій у нас

Замовляючи послуги копіювання документів та фотографій у нас, Ви отримуєте такі вигоди:

  • високу швидкість копіювання;
    якісні дублікати документів та фотографій;
  • якісні слабочитаючі копії завдяки використанню сучасного друкарського обладнання;
  • доступні ціни;
  • регулярні акції та знижки залежно від необхідної кількості копій документів.

Наша компанія займається копіюванням документів та фотографій не тільки у чорно-білому кольорі, також ми надаємо послуги кольорової ксерокопії. Як обладнання використовуємо професійний фотопринтер (6 кольорів), який робить копію не лише якісною, а й презентабельною. Також для Вас є і кольорове копіювання фотографій.

Відгуки клієнтів:

Заказываю регулярно тиражирование бланков, качество и цены радуют, надеюсь так будет всегда!

Александр

Житомир

Делал неоднократно ксерокопии фотографий, т.к. с телефона удалили, качество наравне с оригиналом!

Олег

Житомир

Адреса

м. Житомир

вул. Київська 77

 

Режим роботи

ПН-СБ – 08:00-22:00
НД: Вихідний

Телефонуйте

+380930916999